KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności "ODDAJ KREW - ZOSTAŃ BOHATEREM"

"ODDAJ KREW - ZOSTAŃ BOHATEREM"

W dniu 23 lutego 2016 roku w godzinach 9.00-13.00 w budynku Policealnej Szkoły Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy można będzie oddać krew. Akcja szczególnie kierowana jest do osób, które po raz pierwszy chciałyby zostać dawcą, ale mogą wziąć w niej udział wszystkie osoby oddające krew w ramach działalności honorowego krwiodawstwa, jak też osoby pragnące zostać Honorowym Krwiodawcą.

 

Krew jest jak lek, którego nie da się zastąpić żadnym innym. Niezbędna jest w wielu stanach zagrożenia życia (masywne krwotoki, urazy, wypadki), jak również w leczeniu niedokrwistości towarzyszącej wielu chorobom ,w tym nowotworowym. Oddawanie krwi nie wiąże się z żadnym ryzykiem, jest bezpieczne i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia czy życia. Krew pobierana będzie przy użyciu sprzętu jednorazowego użytku przez profesjonalny personel medyczny z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.

Pamiętaj o zabraniu z sobą dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego twoją tożsamość i nr PESEL np.:

- dowód osobisty, prawo jazdy, paszport, legitymację studencką,

- dawca wielokrotny- również legitymację Honorowego Dawcy Krwi,

Każdy kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty, wyspany oraz po spożyciu lekkostrawnego i niskokalorycznego posiłku ( np. pieczywo, chuda wędlina, warzywa, owoce) i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 h przed oddaniem krwi, w przedziale wiekowym 18-65 lat. Ciężar ciała nie powinien być mniejszy niż 50 kg.

23.02.2016. zapraszamy do budynku Policealnej Szkoły Medycznej w Morawicy /ul. Kielecka 7 /od godziny 9.00. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 41-311-46-80.

Dla wszystkich Pań, które 23.02. zgłoszą się do szkoły i oddadzą krew do rozlosowania kupony na bezpłatne zabiegi na paznokcie: french, manicure, manicure klasyczny, manicure biologiczny i hybrydowy.

Renata Antos-dyrektor szkoły

 
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.