KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Dzień Patrona Szkoły

Dzień Patrona Szkoły

Jak co roku 25 października Policealna Szkoła Medyczna w Morawicy obchodzi Dzień Patrona Szkoły, w rocznicę nadania jej imienia Hanny Chrzanowskiej (25 października 1984r.), wybitnej polskiej pielęgniarki.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęliśmy od Mszy świętej sprawowanej w intencji Hanny Chrzanowskiej oraz wszystkich pracowników i uczniów szkoły. Następnie skierowaliśmy się do szkoły, by tam uczestniczyć w obchodach dnia naszej Patronki.

 

Część oficjalną otworzyła Pani Dyrektor Renata Antos, która w swoim przemówieniu powitała gości i wszystkich zebranych. Pani Dyrektor zwróciła uwagę młodzieży na idee promowane przez naszą Patronkę. Uświadomiła młodzieży, że zawody medyczne, w których kształci nasza szkoła są oddaniem się drugiemu człowiekowi. Tym wartościom hołdowała właśnie nasza Patronka - Hanna Chrzanowska.

Istotną i wzniosłą częścią uroczystości było wręczenie indeksów uczniom klas pierwszych oraz ich ślubowanie.

Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy zdobywania wiedzy i umiejętności zawodowych oraz kształtowania właściwych postaw moralnych.

 

Galeria zdjęć
 
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.