KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności „Wspólna pasja – wspólna przyszłość. Współpraca szkół medycznych z Polski i Ukrainy”

„Wspólna pasja – wspólna przyszłość. Współpraca szkół medycznych z Polski i Ukrainy”

Oddział Współpracy Zagranicznej, Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w partnerstwie z Policealną Szkołą Medyczną im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy i College’m Medycznym im. akad. D.K. Zabołotnego w Winnicy na Ukrainie rozpoczął realizację międzynarodowego projektu pn. „Wspólna pasja – wspólna przyszłość. Współpraca szkół medycznych z Polski i Ukrainy”.

 

W październiku br. w Województwie Świętokrzyskim odbędą się 9-dniowe warsztaty, bazujące na wspólnych zainteresowaniach w obszarze nauk medycznych oraz zajęcia integracyjne dla 32 uczniów i 6 nauczycieli ze szkół medycznych z Morawicy i Winnicy. Razem spędzony czas oraz wzajemna integracja uczniów pozwoli nawiązać bliższe znajomości wśród młodzieży, natomiast współpraca nauczycieli i szkół medycznych umożliwi poznanie specyfiki nauczania w obu jednostkach, co, mamy nadzieję, doprowadzi w przyszłości do realizacji wspólnych działań i projektów.

Projekt współfinansowany jest z Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach zadania publicznego „Polsko-ukraińska współpraca młodzieży”. Projekt został wysoko oceniony i znalazł się na 19 pozycji wśród 238 projektów, dopuszczonych do oceny merytorycznej.

 
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.