KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Oskar Zawodowy dla Szkoły Medycznej z Morawicy i WSZ w Kielcach

Oskar Zawodowy dla Szkoły Medycznej z Morawicy i WSZ w Kielcach

Policealna Szkoła Medyczna im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy 6 grudnia 2013 roku otrzymała w Warszawie statuetkę Oskara Zawodowego. Placówka w II edycji konkursu Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej pod nazwą „Szkoła dla rynku pracy" zdobyła najwyższe miejsce w obszarze „Medyczno-społecznym oraz ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia".

Statuetkę otrzymał też Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach, z którym szkoła współpracuje przy organizacji praktyk uczniowskich. Nagrody odebrali Renata Antos, dyrektor Policealnej Szkoły Zawodowej w Morawicy i Andrzej Domański, wicedyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej realizuje ten konkurs w ramach projektu „Doskonalenie podstaw programowych kluczem do modernizacji kształcenia zawodowego". Jednym z najważniejszych celów konkursu jest promowanie i nagradzanie dobrej współpracy z pracodawcami. W przypadku Policealnej Szkoły Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej wysoko oceniono efekty współpracy z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Kielcach, w którym uczniowie realizują kształcenie praktyczne. W roku szkolnym 2011/2012 w zajęciach praktycznych na różnych oddziałach tego szpitala uczestniczyło około 100 uczniów kształcących się na kierunkach: ratownik medyczny, opiekun medyczny, technik masażysta, technik elektroradiolog.

 

Galeria zdjęć
   
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.