KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

W sobotę 14 marca 2015r. nasi uczniowie brali udział w gminnych obchodach Dnia Kobiet. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Pań różnorodne zabiegi m. in. masaż dłoni, zabieg parafinowy na dłonie, makijaż wieczorowy, hennę wraz z regulacją. Jak również Panie mogły skorzystać z porad kosmetycznych dotyczących właściwej pielęgnacji skóry twarzy oraz dłoni.

Z okazji święta wszystkich kobiet członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Piotr Żołądek oraz starosta powiatu kieleckiego Michał Godowski złożyli płci pięknej życzenia i podarowali symboliczne, wiosenne tulipany.

 

Galeria zdjęć
  
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.