KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Targi edukacyjne - relacja

Targi edukacyjne - relacja

Na targach w bieżącym roku swoje najnowsze propozycje zaprezentowały jednostki Samorządu Województwa: Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Natomiast Filharmonia Świętokrzyska, Muzeum Okręgowe w Sandomierzu,  Muzeum Narodowe w Kielcach rozpowszechniały edukację kulturalną zachęcając do korzystania z nowych ekspozycji oraz propozycji koncertowych.

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach przedstawił Dział Edukacji Filmowej i Działalności Kinowej.  Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Policealnej Szkoły Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy, na którym uczennice wykonywały chętnym profesjonalny makijaż oraz radziły jak dbać o cerę. Jak co roku w targach biorą uczniowie szkoły, którzy dają najlepsze świadectwo o jakości kształcenia. Zwiedzający mogli nie tylko skorzystać z zabiegów na twarz i dłonie w wykonaniu uczennic kierunku technik usług kosmetycznych, ale również wykonać masaż karku i dłoni w wykonaniu przyszłych techników masażystów.

Ta szkoła daje zawód, a potwierdziły to wprawne ręce naszych uczniów, do których przy stoisku ustawiała się kolejka, a zabiegi były wysoko oceniane przez zwiedzających targi. Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Renata Antos- dyrektor szkoły.

 

Galeria zdjęć
 
 
 
copyrights @ 2014 - 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.