KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności ERASMUS+ Konferencja

ERASMUS+ Konferencja

Dyrektor Policealnej Szkoły Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy informuje, że dnia 27 stycznia 2015 roku o godz. 11:00 w budynku szkoły przy ul. Kieleckiej 7 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Intercultural Association Mobility Friends z Portugalii: panem dyrektorem Nuno Barbosa i przedstawicielką na Polskę panią Sylwią Stefaniak.
 Celem spotkania jest prezentacja doświadczenia instytucji w organizowaniu mobilności w ramach programu Uczenie się przez całe życie i Erasmus+ oraz rozmowy o ewentualnej współpracy.

 

Zapraszam do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych pozyskaniem partnera do realizowania projektów w ramach programu Erasmus+.

W spotkaniu uczestniczyć będą konsultanci Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, którzy udzielą informacji nt. sposobu aplikowania o środki w ramach programu Erasmus+.

 

Proszę o potwierdzenie przybycia droga elektroniczną  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem 41 3114 680.

 

 

Renata Antos

Dyrektor Policealnej Szkoły Medycznej

im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy

 
 
 
copyrights @ 2014 - 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.