KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Szkolny rajd integracyjny

Szkolny rajd integracyjny

Dnia 18.09.2014 roku w PSM w Morawicy odbył się rajd integracyjny dla uczniów naszej szkoły. Młodzież, wychowawcy i nauczyciele przeszli około 12 km trasą: Morawica - Łabędziów - Kuby Młyny - Bilcza Zastawie - powrót. Docelowym miejscem rajdu była urocza leśniczówka, w której uczestnicy mieli czas na odpoczynek. Pieczone na ognisku kiełbaski i ziemniaki spożywane w aurze leśnego, świeżego powietrza oraz pięknej pogody, smakowały nadzwyczaj znakomicie.

Atrakcją w czasie biwakowania w leśniczówce okazała się sportowa rywalizacja przygotowana przez panią Bożenę Daszutę, tzn. przeciąganie liny. Uczestnicy w 4 grupach walczyli o tytuł najsilniejszej drużyny, stosując przy tym różne techniki. Siłową rywalizację, mocno dopingowaną przez młodzież, sędziowali nasi nauczyciele wychowania fizycznego:  Piotr Molasy i i Aneta Paździerz. Do leśniczówki dotarła także pani Dyrektor Renata Antos wraz z kierownikiem zajęć praktycznych panią Katarzyną Piastą.

Mamy nadzieję, że rajd był okazją do powitania pierwszoklasistów i wzajemnego poznania całej społeczności szkolnej. A to z kolei zaowocuje przyjaźnią i miłą atmosferą w szkole w trakcie naukowych poczynań w czasie zdobywania zawodowych kompetencji naszych uczniów.

 

Galeria zdjęć
  
 
 
copyrights @ 2014 - 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.