Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Dzień Otwarty Szkoły - 11 maja 2024r.

Dzień Otwarty Szkoły - 11 maja 2024r.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy 11 maja 2024r. podczas Dnia Otwartego.
Program:
- od godz.9.00 - zwiedzanie szkoły (indywidualnie i grupowo)
- 9.00-14.00 - informacje o zawodach z oferty szkoły, zwiedzanie pracowni do nauki zawodu

Oferujemy bezpłatnie:
- zabiegi pielęgnacyjne skóry dłoni i twarzy
- zabiegi podologiczne
- zabiegi masażu relaksacyjnego oraz gorącymi kamieniami
- wykonywanie pomiaru tętna i ciśnienia krwi, obliczanie BMI
- warsztaty rękodzieła
- pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej
- pokaz przygotowania pacjenta oraz badania RTG, odczytywanie zdjęć rentgenowskich
- godz.11  -spotkanie z doradcą zawodowym - do czego jestem zdolny czyli Wasze predyspozycje do zawodów, nauka i praca? czyli dla kogo jest ta szkoła, zasady rekrutacji

W tym dniu można się zapisać do szkoły - zabierzcie ze sobą świadectwo ukończenia szkoły średniej (dowolnego typu) oraz dowód osobisty do wglądu.
Przyjdziecie w innym terminie?
W razie pytań piszcie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwońcie 413114680
Zapraszamy - to do niczego Was nie zobowiązuje.
Zabierzcie znajomych (będzie Wam raźniej).