KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Święto Niepodległości 11 listopada 2021r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Święto Niepodległości 11 listopada 2021r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

W dniu 12 listopada 2021 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Na początku odśpiewano hymn państwowy, po którym w trakcie prezentacji multimedialnej słuchacze przedstawili losy narodu polskiego, począwszy od dnia, kiedy Polska przestała istnieć na mapie Europy, przez dzieje narodu polskiego w okresie zaborów, wypełnionego tragiczną walką o wyzwolenie aż do dnia, w którym Polska ponownie zaistniała na mapie Europy jako suwerenny kraj. Po krótkim rysie historycznym słuchacze zawodu technik elektroradiolog we wzruszających pieśniach zaprezentowali repertuar patriotyczny.

 

W kolejnej części uroczystości wszyscy słuchacze i pracownicy przystąpili do wspólnego śpiewania pieśni legionowych – było pięknie, klimatycznie, patriotycznie.

Uroczystość została zakończona przemówieniem pani dyrektor Anity Koniusz, która podziękowała słuchaczom za piękną oprawę muzyczną licząc na prezentację ich talentów podczas kolejnych wydarzeń organizowanych w szkole.

 

Galeria zdjęć
   
 
 
copyrights @ 2014 - 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.