KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Pokaz I pomocy przedmedycznej dla uczniów Szkoły Podstawowej w Morawicy

Pokaz I pomocy przedmedycznej dla uczniów Szkoły Podstawowej w Morawicy

W dniu 10 listopada 2021r. uczniowie klasy 7b Szkoły Podstawowej w Morawicy odwiedzili naszą szkołę. Za zgodą Pani Dyrektor Anity Koniusz zorganizowany został dla nich pokaz oraz mini kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, który przeprowadziła pani Tamara Rucińska.

Nasi goście dowiedzieli się, jak należy się zachować będąc świadkiem zdarzenia lub wypadku, w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy. Mieli możliwość indywidualnie przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej na manekinie tzw. Małej Ani. Należy podkreślić, że uczniowie klasy 7b zaimponowali nam dużą wiedzą i umiejętnościami z tego zakresu. Nie bali się odpowiadać na pytania, udzielali trafnych odpowiedzi. Bardzo chętnie brali udział w ćwiczeniach na manekinie i tu też nas bardzo miło zaskoczyli odwagą i umiejętnościami.

Uczniowie zostali również zapoznani z bazą dydaktyczną naszej szkoły, poznali zawody w jakich kształcimy. Podczas wizyty obejrzeli pracownie oraz sprzęt wykorzystywany do nauki w poszczególnych zawodach. Pani Anna Kędziora – nasz doradca zawodowy – oprowadzając uczniów po szkole opowiadała o wszystkich zawodach pokazując pracownie zawodowe. Wszystkie pracownie cieszyły się dużym zainteresowaniem: kosmetyczna, diagnostyki obrazowej, higienistki i asystentki stomatologicznej, farmaceutyczna, masażu, opiekuna medycznego, terapii zajęciowej.

 

 

16.11.2021r.

 

Galeria zdjęć
  
 
 
copyrights @ 2014 - 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.