KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Dzień Patrona Szkoły - 23 października 2021r.

Dzień Patrona Szkoły - 23 października 2021r.

W dniu 23 października 2021 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły - Hanny Chrzanowskiej. W tym samym czasie w każdym roku staraliśmy się uczcić pamięć oraz działalność wybitnej polskiej pielęgniarki. Dzień Patrona Szkoły w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy to jednak nie tylko przypomnienie postaci Patronki, ale uroczyste ślubowanie oraz wręczenie indeksów słuchaczom klas pierwszych. Pani Dyrektor Anita Koniusz wręczyła indeksy słuchaczom wraz z gośćmi, którzy odwiedzili naszą szkołę. Dziękujemy wszystkim gościom, a odwiedził nas pan Tomasz Jamka - członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, pani Renata Bilska – zastępca dyrektora Departamentu Edukacji, Sportu, Turystyki i Spraw Zagranicznych Urzędu Marszałkowskiego, pan Marian Buras - burmistrz Miasta i Gminy Morawica. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom oraz słuchaczom, pracownikom, w tym emerytowanym, bez Państwa ta uroczystość nie miałaby takiego wspaniałego wymiaru. Życzymy Państwu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.