KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wizyta przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w naszej szkole

Wizyta przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w naszej szkole

W dniu 02.10. 2021 r. naszą szkołę zaszczycił przedstawiciel Organu Prowadzącego Szkołę, pan Tomasz Fitas - wicedyrektor Departamentu Edukacji, Sportu, Turystyki i Współpracy z Zagranicą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Pan Dyrektor uczestniczył w spotkaniu z kadrą pedagogiczną szkoły, następnie zapoznał się z bazą dydaktyczną Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy. Zastał tam słuchaczy oraz nauczycieli zawodu, bo sobota i niedziela w naszej szkole to normalne dni nauki. Pani Dyrektor Anita Koniusz przekazała podziękowania Panu Dyrektorowi za wizytę w szkole oraz za jego pośrednictwem podziękowania dla Zarządu Województwa za przychylne traktowanie naszej Szkoły. Bardzo dziękujemy Panu Dyrektorowi za dzisiejsze spotkanie. Było nam bardzo miło gościć Pana, zapraszamy ponownie.

 

Galeria zdjęć
    
 
 
copyrights @ 2014 - 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.