KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Plenerowe Targi Pracy na Rynku w Kielcach – 15 września 2021 r.

Plenerowe Targi Pracy na Rynku w Kielcach – 15 września 2021 r.

W środę 15 września 2021 r. przedstawiciele szkoły uczestniczyli w Plenerowych Targach Pracy, które odbyły się na Rynku w Kielcach. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Miejski Urząd Pracy. Wzięli w nim udział głównie pracodawcy, publiczne służby zatrudnienia, jednostki informacyjne, agencje pracy.

W trakcie Targów zaprezentowana została oferta kształcenia Centrum na rok szkolny 2021/2022. Bezrobotni, a także osoby zainteresowane zmianą zatrudnienia lub chcące zdobyć nowe kwalifikacje mogły uzyskać szczegółowe informacje na temat kształcenia w danym zawodzie, warunków przyjęcia do szkoły, możliwości poszukiwania pracy po ukończeniu cyklu kształcenia w danym zawodzie i uzyskaniu dyplomu po zdaniu zewnętrznego egzaminu zawodowego.

Udział w Targach miał na celu promocję szkoły a także był szansą na nawiązanie kontaktów z potencjalnymi kandydatami do podjęcia nauki w danym zawodzie.

 
 
 
copyrights @ 2014 - 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.