Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Plenerowe Targi Pracy w Chmielniku - 9 września 2021 r.

Plenerowe Targi Pracy w Chmielniku - 9 września 2021 r.

W dniu 9 września 2021 r. przedstawiciele szkoły uczestniczyli w Plenerowych Targach Pracy na Rynku w Chmielniku, odbywających się pod honorowym patronatem Starosty Kieleckiego.

Podczas tego wydarzenia zainteresowane osoby miały możliwość zapoznania się z ofertą kształcenia naszej szkoły na rok szkolny 2021/2022. Pracownicy szkoły przekazywali materiały promocyjne, byli do dyspozycji dla osób pragnących zdobyć nowe kwalifikacje czy poszukujących zarówno pracy, jak i zdobycia zawodu. Potencjalni kandydaci mogli uzyskać szczegółowe informacje odnośnie warunków przyjęcia do szkoły, a także odpowiedzi na zadawane pytania związane z podjęciem nauki w danym zawodzie.

Szkoła wzięła udział w Plenerowych Targach Pracy w ramach działań promujących ofertę kształcenia na rok szkolny 2021/2022.