KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Pierwszy dzień września w naszej szkole był dniem szczególnie uroczystym. Powitaliśmy nowych słuchaczy Policealnej Szkoły Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy, którzy w tym dniu stawili się na spotkanie organizacyjne i rozpoczęcie roku. Nowe kierunki w szkole w bieżącym roku to Higienistka stomatologiczna, Technik masażysta, Technik elektroradiolog, Technik usług kosmetycznych, Opiekun medyczny. Rozpoczynamy również kwalifikacyjny kurs zawodowy cz.II w zawodzie Technik archiwista.

 

Zebranych słuchaczy i pracowników powitała Pani Dyrektor Anita Koniusz, która w tym dniu rozpoczęła swoją pracę na stanowisku Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy. Pani Dyrektor rozpoczęła rok szkolny życząc wszystkim sukcesów.

Słuchaczom przekazano również informacje na temat Wytycznych oraz zasad obowiązujących w szkole w r.2021/22 w związku z sytuacją epidemiologiczną. Po uroczystym powitaniu słuchaczy odbyły się spotkania w klasach z wychowawcami, na których szczegółowo omówiono plan lekcji oraz zjazdów oraz zasady obowiązujące w szkole.

 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.