KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Dożynki Miasta i Gminy Morawica - 29 sierpnia 2021r.

Dożynki Miasta i Gminy Morawica - 29 sierpnia 2021r.

W dniu 29 sierpnia 2021 r. przedstawiciele szkoły zaprezentowali ofertę kształcenia naszej placówki na rok szkolny 2021/2022 na Dożynkach Miasta i Gminy Morawica, odbywających się w Muszli Koncertowej w Morawicy. Wszystkie zainteresowane osoby uzyskały szczegółowe informacje na temat kształcenia w danym zawodzie. Nauczyciele zachęcali potencjalnych kandydatów do podjęcia nauki w szkole, zwracali także uwagę na bazę dydaktyczną, wyposażenie szkoły, wysoką zdawalność egzaminów zawodowych potwierdzających faktyczne umiejętności absolwentów. Szkoła wzięła udział w Dożynkach w ramach działań promujących ofertę kształcenia Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego na rok szkolny 2021/2022.

 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.