KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności XIV Plenerowe Targi Pracy w Kielcach – 13 lipca 2021r.

XIV Plenerowe Targi Pracy w Kielcach – 13 lipca 2021r.

W dniu 13 lipca 2021 r. w godzinach od 12.00 do 14.00 przedstawiciele szkoły uczestniczyli w Targach Pracy na Rynku w Kielcach. Wszystkie zainteresowane osoby miały możliwość zapoznania się z ofertą kształcenia na rok szkolny 2021/2022.

Pracownicy szkoły udzielali szczegółowych informacji na temat kształcenia w danym zawodzie, przekazywali materiały promocyjne szkoły, byli do dyspozycji dla osób pragnących zdobyć nowe kwalifikacje czy też poszukujących świadomie zarówno pracy, jak i możliwości zdobycia zawodu. Pracownicy szkoły prezentujący ofertę kształcenia podkreślali istotę jakości praktycznego kształcenia zawodowego oraz współpracę szkoły z pracodawcami w ramach realizacji praktycznej nauki zawodu. Zwracali ponadto uwagę na bazę dydaktyczną, wyposażenie szkoły, wysoką zdawalność egzaminów zawodowych potwierdzających faktyczne umiejętności absolwentów. Szkoła wzięła udział w Targach Pracy w ramach działań promujących ofertę kształcenia. Uczestnictwo w Targach Pracy stanowiło również okazję do bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi kandydatami do podjęcia nauki w danym zawodzie, dało możliwość poznania ich oczekiwań oraz potrzeb edukacyjnych.

 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.