KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny. W tym roku 03 września o godz.9.00 odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy. Mam duży powód do dumy wraz z nauczycielami, po raz pierwszy w historii udało się uruchomić kształcenie w zawodach asystent osoby niepełnosprawnej oraz asystentka stomatologiczna.

Optymizmem do pracy napawają również wyniki egzaminu zawodowego .W sesji maj-czerwiec na 99 osób zdających egzaminy zdało 97 absolwentów, to daje średni wynik 98% (w sześciu zawodach 100% zdawalności) oraz poczucie bardzo dobrze spełnionego obowiązku. Wyzwanie w bieżącym roku jest tym większe, że nabór do szkoły jest na rekordowo wysokim poziomie. Systematyczna praca nad infrastrukturą, poziomem kształcenia, współpraca z pracodawcami daje wymierne rezultaty.
Za nami w roku 2017/2018 pierwsze formy pozaszkolne, t. j. kwalifikacyjne kursy zawodowe oraz krótkie kursy, co czyni ofertę naszej szkoły bogatszą i atrakcyjną dla klienta.
Gratulujemy wszystkim wyboru naszej szkoły, dołożymy wszelkich starań żeby spełnić Państwa oczekiwania zdobycia atrakcyjnego zawodu, czekamy na informacje od absolwentów. Państwa sukcesy są dla nas ważne.
Rok szkolny 2018/2019 uważamy za otwarty.

 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.