KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Aktywny na rynku pracy

Aktywny na rynku pracy

W dniu 24 maja 2018 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy odbyło się spotkanie z doradcą zawodowym z Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach panią Małgorzatą Krzemińską. Doradca zawodowy przedstawiła uczniom i słuchaczom naszej szkoły informacje na temat programów i projektów jakie oferuje Powiatowy Urząd Pracy dla bezrobotnych poszukujących pracy.

 

Powiedziała, jak starać się o uzyskanie dotacji na otwarcie działalności gospodarczej, na doposażenie miejsca pracy lub na stworzenie miejsca pracy. Przedstawiła również informacje na temat bonu na zasiedlenie – ciekawej formy wsparcia finansowego na zagospodarowanie przy zmianie miejsca zamieszkania związanego z podjęciem pracy.

Natomiast w dniu 25 maja 2018 roku również w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z zakresu doradztwa zawodowego pod tytułem „Papiery do kariery”. Spotkanie w formie warsztatów poprowadził prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach pan Maciej Ziernik. Warsztaty dotyczyły stworzenia EUROPASS – czyli zestawu pięciu dokumentów pozwalających zaprezentować umiejętności i kwalifikacje w sposób jasny i zrozumiały w całej Europie.

 

Galeria zdjęć
   
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.