KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wizyta dzieci ze Szkoły Podstawowej z Bolmina w CKZiU w Morawicy

Wizyta dzieci ze Szkoły Podstawowej z Bolmina w CKZiU w Morawicy

W dniu 9 października 2017 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy gościli uczniowie Szkoły Podstawowej w Bolminie.

 

W tym dniu odbył się pokaz doświadczeń chemicznych dla zaproszonych gości - uczniów z klas V-VII. Praktyczne umiejętności nabywane na zajęciach z pracowni analizy leków zaprezentowali uczniowie kształcący się w zawodzie technika farmaceutycznego, pod ścisłym nadzorem nauczyciela: mgr Moniki Kozubek. Zaproszeni uczniowie wzięli aktywny udział w przeprowadzanych doświadczeniach chemicznych, mieli także możliwość samodzielnego wykonania niektórych z prezentowanych ćwiczeń laboratoryjnych, co cieszyło się wśród młodzieży dużym zainteresowaniem.

Kolejną atrakcją dla małych gości było szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Szkolenie przeprowadziła pani mgr Tamara Rucińska, która w tym dniu przeszkoliła 4 grupy dzieci z klas 0 – VII. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w ćwiczeniach praktycznych z udzielania pierwszej pomocy.

Uczniowie kierunku Terapeuta zajęciowy – pani Magdalena Brożek i Karolina Stokowiecka pod nadzorem mgr Anny Kędziory przygotowały warsztaty plastyczne dla dzieci. Dzieci spróbowały swoich sił w pracowni w glinie. Wykonały również bukiety róż z liści klonu. Natomiast dzieci z klas O-III uczestniczyły w zabawach oraz grach integracyjnych, które prowadziły pani Magda i pani Karolina.

Dodatkową atrakcją dla gości był udział w zajęciach na siłowni szkolnej pod bacznym nadzorem pani mgr inż. Anety Paździerz.

 

Galeria zdjęć
   
 
 
copyrights @ 2014 - 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.