KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zostań Terapeutą zajęciowym

Zostań Terapeutą zajęciowym

Zostań Terapeutą zajęciowym

W związku z zainteresowaniem kształcenia na tym kierunku osób pracujących pragnących uzupełnić swoje kwalifikacje, proponujemy skrócenie tygodnia nauki oraz ustawienie zajęć w systemie sobotnio-niedzielnym, co pozwoli osobom pracującym skorzystać z naszej oferty.  Kształcenie na kierunku Terapeuta zajęciowy może odbywać się zgodnie z klasyfikacją zawodów szkolnictwa zawodowego w cyklu dwuletnim i kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie. Jako szkoła medyczna dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, odpowiednimi pracowniami, a wszystkie egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie przeprowadzamy w szkole, gdyż  jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym.

 

Nasi absolwenci przygotowani są do wykonywania następujących zadań zawodowych: nawiązywania i podtrzymywania kontaktu terapeutycznego z podopiecznym, jego rodziną, środowiskiem, rozpoznawania i diagnozowania potrzeb bio-psycho-społecznych podopiecznego, planowania indywidualnego i grupowego programu działań terapeutycznych, uwzględniających diagnozę oraz możliwości, potrzeby i zainteresowania podopiecznego, organizowania działań w zakresie terapii zajęciowej w celu poprawy funkcjonowania fizycznego, psychicznego i społecznego podopiecznego oraz jego integracji społecznej i zawodowej.

   Nauka w naszej szkole jest całkowicie bezpłatna, jesteśmy  szkołą publiczną, ważny  podkreślenia jest również fakt, że zapewniamy wszelkie materiały zużywalne, gwarantujemy nie tylko bezpłatną naukę, ale również  praktyki zawodowe. Współpracujemy w ramach naszych umów z wiodącymi w regionie placówkami medycznymi, m. in. ze Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii. Od 1996 roku wykształciliśmy ponad 300 terapeutów zajęciowych, www.szkola-medyczna.com.pl

 

 
 
copyrights @ 2014 - 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.