KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wycieczka eduakcyjna - wystawa BODY WORLDS VITAL

Wycieczka eduakcyjna - wystawa BODY WORLDS VITAL

Dnia 07.04.2017r. klasa I technik elektroradilolog wraz z opiekunami p. Joanną Klamińską, p. Tamarą Rucińską oraz p. Ewą Kwiecień-Błońską wybrała się na wycieczkę do Katowic. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie wystawy BODY WORLDS VITAL.

Kontrowersyjna wystawa autorstwa niemieckiego lekarza, patomorfologa i anatoma - dr Gunthera von Hagensa jest jedną z najliczniej odwiedzanych wystaw naukowych na świecie. Ekspozycja prezentuje autentyczne ludzkie ciała oraz zmiany chorobowe wybranych narządów. Eksponaty przejrzyście ukazują budowę wewnętrzną organizmu ludzkiego, a także odzwierciedlają dokładne położenie narządów względem siebie. Wszystkie ciała wykorzystane na potrzeby wystawy zostały dobrowolnie przekazane przez dawców jeszcze za życia.
Na wystawie uczniowie mogli zobaczyć plastynaty ludzkiego ciała i pogłębić wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i patologii.

 

Galeria zdjęć
  
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.