KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Marsz mięty i kamienia

Marsz mięty i kamienia

W dniu 1 października 2016 roku uczniowie Policealnej Szkoły Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy uczestniczyli w III Marszu Nordic Walking "Szlakiem Mięty i Kamienia" organizowanym przez Powiatowy Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Pińczowie.

W marszu uczestniczyli również pacjenci INTERCARD - Centrum Kardiologii Inwazyjnej w Pińczowie. Podczas marszu uczestnicy mieli do pokonania dystans 5000 metrów na terenach Ponidzia i okolicy zalewu pińczowskiego. Dla amatorów i zawodowców biegania odbywał się jednocześnie III BIEG "Szlakiem Mięty i Kamienia" na dystansie 12km. Celem biegu i marszu była popularyzacja biegania, jako najprostszej formy aktywności ruchowej oraz promocja turystyki aktywnej. Po zakończeniu zawodów w Hali Widowiskowo-Sportowej wręczono nagrody, puchary i  medale. W jednej z kategorii nagrodę ufundowała pani dyrektor  Renata Antos.

 

 

 

Galeria zdjęć
  
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.