KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zakoczenie roku szkolnego 2015/2016

Zakoczenie roku szkolnego 2015/2016

Dnia 24 czerwca 2016r. o godz. 9.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Jak co roku zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły naszym absolwentom.

Szkołę ukończyli uczniowie kierunków: Technik farmaceutyczny, Technik masażysta, Technik usług kosmetycznych, Terapeuta zajęciowy oraz Technik sterylizacji medycznej. Rozpoczynające się wakacje to dla jednych czas na zasłużony odpoczynek i zabawę, dla innych zaś czas na pracę czy rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Rozpoczynające się wakacje to dla jednych czas na zasłużony odpoczynek i zabawę, dla innych zaś czas na pracę, czy rozwijanie swoich pasji.

Czytaj więcej na: http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/13977-ostatni-dzwonek-czyli-zakonczenie-roku-szkolnego.html
Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń.

Czytaj więcej na: http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/13977-ostatni-dzwonek-czyli-zakonczenie-roku-szkolnego.html
Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń.

Czytaj więcej na: http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/13977-ostatni-dzwonek-czyli-zakonczenie-roku-szkolnego.html
Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń.

Czytaj więcej na: http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/13977-ostatni-dzwonek-czyli-zakonczenie-roku-szkolnego.htmlzostały wręczone świadectwa ukończenia Policealnej Szkoły Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy. Świadectwa otrzymali absolwenci kierunków: Technik farmaceutyczny, Technik masażysta, Technik usług kosmetycznych, Technik sterylizacji medycznej. Równie ważnym wydarzeniem tego dnia było podsumowano projekt Erasmus +. Życzymy naszym uczniom i pracownikom udanych wakacji
 

Galeria zdjęć
 
 
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.