Jesteś tutaj: Strona główna Szkolenie praktyczne

Szkolenie praktyczne

Kierownik szkolenia praktycznego - mgr Renata Antos

Kierownik szkolenia praktycznego – mgr Monika Kozubek

Bardzo wyjątkowo podchodzimy do kształcenia praktycznego, które organizujemy z wielką dbałością o jak najpełniejszą ofertę dla każdego zawodu.

Umiejętności naszych uczniów/słuchaczy wyróżniają ich na rynku pracy, co często podkreślają pracodawcy. Warte podkreślenia jest również to, że jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym dla każdego zawodu, co oznacza, że posiadamy odpowiednie wyposażenie pracowni.

Innowacyjny Model Kształcenia Praktycznego - Film Instruktażowo - Edukacyjny