Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy
(szkola-medyczna.com.pl)

Kolejny finał ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka zakończony sukcesem.

W tym roku nasza szkoła  po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Mimo trudnego czasu związanego z pandemią, słuchacze i pracownicy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy przygotowali dary, które w Weekend Cudów pojechały w asyście Pani Dyrektor Anity Koniusz do samotnej i schorowanej pani Wioletty z Buska Zdroju. W paczkach znalazły się: niezbędna wanna, produkty spożywcze, środki chemiczne oraz wymarzony koc. Już od kilku lat koordynacją akcji na poziomie szkoły zajmuje się nasza koleżanka p. Kuryga Monika. Pani Monika nie tylko sama zajęła się Akcją i kontaktem z Wolontariuszami, ale co ważne, włączyła w Akcję słuchaczy, dla których niech ta postawa będzie również przykładem, że warto pomagać, a dobro do nas wraca.

 

Udało nam się przygotować wszystkie prezenty na czas , a było to możliwe dzięki mobilizacji całej społeczności szkolnej oraz pomocy Pani Beaty Sambór z Buska-Zdroju, która pomogła nam w zakupie, a co ważniejsze ,w transporcie wanny do miejsca docelowego. Bardzo dziękujemy za tę pomoc.

Mamy nadzieję, że przekazanie paczek będzie dla Pani Wioletty magiczną chwilą ,a wywołana radość i uśmiech dadzą nadzieję na lepszą przyszłość i wiarę w  drugiego człowieka.

 

Galeria zdjęć
Ścieżka artykułu:
szkola-medyczna.com.plStrona główna Aktualności Kolejny finał ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka zakończony sukcesem.
szkola-medyczna.com.pl
copyrights @ 2014 - 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.