Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy
(szkola-medyczna.com.pl)

Pozdrowienia z Winnicy

Dnia 17 października, pani Bożena Daszuta ,nauczycielka języka angielskiego, odwiedziła naszą partnerską placówkę, College Medyczny w Winnicy na Ukrainie. Zwiedziła szkołę, rozmawiała z uczniami oraz spotkała się z kilkoma nauczycielami, którzy wraz z grupą uczniów gościli u nas rok temu w ramach projektu " Wspólna pasja, wspólna przyszłość". W czasie rozmowy z panią wicedyrektor poruszone zostały tematy kontynuacji współpracy między naszymi placówkami. Zapraszamy uczniów, którzy byli uczestnikami projektu oraz wszystkich zainteresowanych do zgłaszania pomysłów na kolejny projekt w ramach programu Polsko- Ukraińska Wymiana Młodzieży. Inicjatywa jest w Waszych rękach.

 

W październiku 2015 roku Policealna Szkoła Medyczna im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy reprezentowana przez p. dyrektor Renatę Antos oraz College Medyczny im. akad. D.K. Zabłotnego reprezentowany przez p. dyrektora Ivana Andriievskiego ,podpisały umowę o współpracy. Dotyczy ona wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie kierunków kształcenia i programów nauczania, wymiany informacji na temat zakresu działalności Stron, wymiany kadr oraz uczniów, przygotowanie i realizacja wspólnych inicjatyw i projektów, w tym finansowanych ze środków zewnętrznych.

                                                                                             Renata Antos

 

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

41-311-46-80

www.szkola-medyczna.com.pl

 

Galeria zdjęć
Ścieżka artykułu:
szkola-medyczna.com.plStrona główna Aktualności Pozdrowienia z Winnicy
szkola-medyczna.com.pl
copyrights @ 2014 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.