Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy
(szkola-medyczna.com.pl)

Kurs kwalifikacyjny zawodowy - Technik archiwista

Kształcenie przewidujemy zorganizować w formie zaocznej, co pozwoli również osobom czynnym zawodowo uzyskać dodatkowe kwalifikacje. W czasie nauki słuchacze mogą przystępować do organizowanych przez OKE egzaminów potwierdzających kwalifikacje wyodrębnione w zawodzie: organizacja i prowadzenie archiwum oraz opracowywanie materiałów archiwalnych, będą również odbywać praktyki zawodowe.


Technik archiwista może podejmować  pracę w archiwach państwowych
i niepaństwowych, gromadzących zasoby historyczne i bieżące, składnicach akt oraz archiwach zakładowych. Umiejętności zdobyte na zajęciach przydadzą się również w każdej pracy biurowej wymagającej prowadzenia i porządkowania dokumentacji (np.: w szkołach, przedszkolach, kancelariach, szpitalach, bankach, placówkach opiekuńczo –wychowawczych, domach pomocy społecznej, gminnych ośrodkach pomocy społecznej, jak również firmach prywatnych). Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, jak również  czynnych zawodowo archiwistów państwowych.
Nauka na kursie jest bezpłatna. Jako szkoła Samorządu Województwa Świętokrzyskiego gwarantujemy jednocześnie wysoką jakość kształcenia, czego dowodem są wysokie wyniki zdawalności egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.
Podejmując naukę w naszej szkole znajdziecie się Państwo wśród ludzi życzliwych, przyjaznych, w szkole bezpiecznej, zapewniającej sukces i wszechstronny rozwój.

Wnioski o przyjęcie na kurs można przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ścieżka artykułu:
szkola-medyczna.com.plStrona główna Kursy Kurs kwalifikacyjny zawodowy - Technik archiwista
szkola-medyczna.com.pl
copyrights @ 2014 - 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.