KSZTAŁCIMY W ZAWODACH
 
 

41 311-46-80, 41 311-40-48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Szukaj
 
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona główna Kursy Kurs kwalifikacyjny zawodowy - Technik archiwista

Kurs kwalifikacyjny zawodowy - Technik archiwista

Kształcenie przewidujemy zorganizować w formie zaocznej, co pozwoli również osobom czynnym zawodowo uzyskać dodatkowe kwalifikacje. W czasie nauki słuchacze mogą przystępować do organizowanych przez OKE egzaminów potwierdzających kwalifikacje wyodrębnione w zawodzie: organizacja i prowadzenie archiwum oraz opracowywanie materiałów archiwalnych, będą również odbywać praktyki zawodowe.


Technik archiwista może podejmować  pracę w archiwach państwowych
i niepaństwowych, gromadzących zasoby historyczne i bieżące, składnicach akt oraz archiwach zakładowych. Umiejętności zdobyte na zajęciach przydadzą się również w każdej pracy biurowej wymagającej prowadzenia i porządkowania dokumentacji (np.: w szkołach, przedszkolach, kancelariach, szpitalach, bankach, placówkach opiekuńczo –wychowawczych, domach pomocy społecznej, gminnych ośrodkach pomocy społecznej, jak również firmach prywatnych). Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, jak również  czynnych zawodowo archiwistów państwowych.
Nauka na kursie jest bezpłatna. Jako szkoła Samorządu Województwa Świętokrzyskiego gwarantujemy jednocześnie wysoką jakość kształcenia, czego dowodem są wysokie wyniki zdawalności egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.
Podejmując naukę w naszej szkole znajdziecie się Państwo wśród ludzi życzliwych, przyjaznych, w szkole bezpiecznej, zapewniającej sukces i wszechstronny rozwój.

Wnioski o przyjęcie na kurs można przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
 
copyrights @ 2014 - 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.