Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy
(szkola-medyczna.com.pl)

Rajd Rowerowy Pińczów

Ponad 270 rowerzystów przyciągnął w niedzielę 17 czerwca V Rodzinny Rajd Rowerowy Ścieżkami Jana Moskwy po Powiecie Pińczowskim. Uczestnicy w wieku od 6 do 70 lat pojawili się przed halą sportową, aby wziąć udział w rekreacyjnej wycieczce rowerowej przez malownicze rejony Powiatu Pińczowskiego. Do przejechania było prawie 40 km. Trasa wiodła przez Michałów, Zagajów, Wrocieryż, Sędowice, Marianów, Tur Górny, Imielno.

 

Rajd zakończył się obok hali widowiskowo - sportowej w Pińczowie. Rozlosowano upominki dla uczestników, wśród których nie zabrakło tych ufundowanych przez dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy – p. Renatę Antos, która osobiście je wręczyła po zakończeniu rajdu. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy już drugi raz jest fundatorem nagród w rajdzie po Powiecie Pińczowskim. Dziękujemy za zaproszenie p. staroście Zbigniewowi Kierkowskiemu oraz dyrektorowi hali widowiskowo - sportowej panu Michałowi Klamińskiemu, a wszystkich mieszkańców Powiatu Pińczowskiego zainteresowanych kształceniem, zapraszamy do naszej siedziby w Morawicy przy ul. Kieleckiej 7.

Renata Antos

 

Galeria zdjęć
Ścieżka artykułu:
szkola-medyczna.com.plStrona główna Aktualności Rajd Rowerowy Pińczów
szkola-medyczna.com.pl
copyrights @ 2014 - 2019 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica; tel./fax: 41 311-46-80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.