Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Nauka i biznes w blasku innowacji

Nauka i biznes w blasku innowacji

"Nauka i biznes w blasku innowacji" - pod takim hasłem odbyły się w dniach 15-16 października 2015 roku Targi INNO-TECH EXPO w Kielcach.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Policealnej Szkoły Medycznej im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy, na którym uczennice II roku kierunku Technik masażysta wykonywały chętnym zabiegi masażu klasycznego karku oraz masażu pielęgnacyjnego dłoni.

Ponadto uczniowie klasy I Technik elektroradiolog wykonywali pomiar ciśnienia tętniczego krwi oraz informowali zainteresowanych o sposobie samobadania piersi i profilaktyce nowotworowej. Stanowisko zostało udekorowane pracami plastycznymi uczniów klasy I Terapeuta zajęciowy, a całość dopełniły uczennice klasy II Technik usług kosmetycznych wykonujące profesjonalny makijaż oraz zabiegi pielęgnacyjno-upiększające na twarz i dłonie.

Jak widać na zdjęciach chętnych na zabiegi nie brakowało, a umiejętności uczennic wysoko oceniali odwiedzający stoisko. Wszystkich rozważających podjęcie nauki w naszej szkole zapraszamy od lutego 2016 roku na kierunek technik usług kosmetycznych /jedyny warunek to ukończona szkoła średnia/.